Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogłoszenia duszpasterskie 14.02.2021r.

13 lutego 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.02.2021 R.

1. W dniu wczorajszym zakończyliśmy alternatywną dla odwołanej wizyty duszpasterskiej formę spotkań z parafianami, podczas których wypraszaliśmy Boże błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców naszej parafii. Dziękuję za Waszą obecność, wspólną modlitwę, jak również złożone ofiary, wyraz Waszej troski o materialne funkcjonowanie parafii: Bóg zapłać!

2. W środę (17.02) rozpoczyna się Wielki Post – czas pokuty i nawrócenia. Zachęcam wszystkich Parafian, aby wykorzystać ten czas na odnowę swojej relacji do Pana Boga i drugiego człowieka. W środę popielcową obowiązuje post ścisły, tj. wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post. Prawem o wstrzemięźliwości są związane osoby, które ukończyły 14. rok życia, prawem zaś o poście są związane osoby pełnoletnie, aż do rozpoczęcia 60. roku życia.

Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz.: 9.30 i 17.00.

3. W Wielkim Poście:

  • Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30
  • Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30

4. Przed kościołem zbiórka ofiar na „Fundusz Wschodni”.

5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

6. Dziękuję za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!

7. W piątek zmarła śp. Wanda Mazur z Kaźmierowa. Pogrzeb dzisiaj o godz. 14.00. Różaniec za Zmarłą o godz. 13.30. Polećmy Zmarłą Bożemu miłosierdziu:

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

 

Szczegóły

Data:
13 lutego 2021
Kategoria Wydarzenie: