Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedziela Zwykła- 10.10.2021r.

10 października - 17 października

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVIII Niedziela Zwykła – 10.10.2021 R.

1. W środę (13.10) o godz. 17.00 nabożeństwo fatimskie. Jeżeli aura będzie bezdeszczowa, wyjdziemy w procesji na zewnątrz kościoła. Zabierzmy ze sobą świece, zabezpieczając je przed kapaniem wosku. Raz jeszcze na to nabożeństwo zapraszam w sposób szczególny wszystkich członków Żywego Różańca naszej parafii. Msza św. wieczorna w tym dniu bezpośrednio po nabożeństwie fatimskim.
2. Nabożeństwa różańcowe: w ciągu tygodnia przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.
3. Po świętach wielkanocnych, w dniach 20-29 kwietnia 2022 r., planowana jest pielgrzymka do Włoch. Koszt: 420 Euro + 950 PLN. Spotkanie organizacyjne wraz z zapisami w czwartek po wieczornej Mszy św. ok. godz. 18.30.
4. Na cmentarzu został wybrukowany plac pod kontenery, co nada miejscu na składowanie odpadów bardziej estetyczny wygląd. Dziękuję serdecznie za wykonaną pracę. Po opróżnieniu, kontenery zostaną ustawione w nowym miejscu.
5. Na ławkach i stoliku z prasą znajdują się karty wypominkowe.
6. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na „Fundusz Papieski Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
8. Dziękuję za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary. Bóg zapłać!
9. W piątek odbył się pogrzeb śp. Janiny Janczarek z Kłodnicy Dolnej. Polećmy Zmarłą Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Szczegóły

Start:
10 października
Koniec:
17 października
Kategoria Wydarzenie: