Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogłoszenia duszpasterskie XXIX Niedziela Zwykła – 17.10.2021r.

17 października 2021 - 22 października 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXIX Niedziela Zwykła – 17.10.2021 R.

1. W tym roku s. Irena obchodzi jubileusz 50-lecia życia zakonnego. W najbliższą niedzielę (24.10) podczas Mszy św. o godz. 9.30, będziemy jako wspólnota parafialna dziękować za 50 lat życia zakonnego Siostry Przełożonej. Zapraszam na wspólną modlitwę.
2. Z wielkim uznaniem chcę odnieść się do parafian, którzy byli obecni na zeszłotygodniowym nabożeństwie fatimskim. Dziękuję za wspólnotę modlitwy i zaangażowanie wielu osób. Podczas nabożeństwa korzystaliśmy z nowo nabytego, przenośnego nagłośnienia, które zastąpi dotychczasowe – mocno wysłużone i zawodne.
3. Przypominam o planowanej po świętach wielkanocnych pielgrzymce do Włoch. Na tablicy ogłoszeń i w gablocie, jak również na parafialnym facebook’u, jest dostępny program i informacje o pielgrzymce. Chętnych na wyjazd proszę o kontakt, aby zorientować się, czy zbierze się odpowiednia liczba osób na pielgrzymkę.
4. Intensyfikują się przedświąteczne porządki na naszym cmentarzu. W związku z planowanym opróżnieniem kontenerów bardzo proszę o dopełnianie kontenera bez pokrywy. Trawę i inną zieleń proszę składać przy kompostowniku.
5. Przypominam, że na ławkach wyłożone są karty wypominkowe. Po czytelnym wypełnieniu proszę o złożenie wypominków w zakrystii lub w pudełku znajdującym się na stoliku z prasą.
6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
7. Dziękuję za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary. Bóg zapłać!
8. W przyszłą niedzielę można wesprzeć media Fundacji Lux Veritatis: Radio Maryja i TV Trwam.
9. Wczoraj zmarł śp. Marian Kokowicz. Pogrzeb jutro o godz. 15.00. Różaniec za Zmarłego o godz. 14.30. Polećmy śp. Mariana Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Szczegóły

Początek:
17 października 2021
Koniec:
22 października 2021
Kategoria Wydarzenie: