Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogłoszenia duszpasterskie XXI Niedziela Zwykła – 22.08.2021r.

23 sierpnia 2021 - 29 sierpnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXI Niedziela Zwykła – 22.08.2021 R.

1. Za nami Dożynki Parafialne i Rodzinny Piknik Parafialny. Dziękuję Wam za obecność, radość wspólnego świętowania i wymiar integracyjny przeżytego wspólnie czasu. Raz jeszcze dziękuję wszystkim Parafianom, którzy w różnych wymiarach zaangażowali się w nasze wspólne świętowanie, dziękuję za wykonane prace i udzielone mi wsparcie. Dziękuję poszczególnym wioskom naszej parafii za przygotowane wieńce dożynkowe. Wieńce z Kępy i Białejwody wezmą udział w dożynkach powiatowych w Bełżycach 29 sierpnia, wieniec z Dąbrowy będzie reprezentował parafię 5 września na dożynkach podczas odpustu w Wąwolnicy.
2. W tygodniu przed piknikiem parafialnym zostało wymienione oświetlenie w prezbiterium i na chórze. Raz jeszcze dziękuję wszystkim osobom, które wsparły fundusz wymiany oświetlenia w Kościele. Bóg zapłać!
3. W piątek został przeprowadzony serwis nagłośnienia w kościele. Wymieniono mikrofon ołtarzowy i przy pulpicie na miejscu przewodniczenia liturgii.
4. Na ogrodzeniu przy starym kościele została zainstalowana tablica na klepsydry pogrzebowe. Bardzo proszę aby przy umieszczaniu na tablicy informacji o pogrzebie, korzystać z pinesek, które są wbite w bok tablicy.
5. W czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o godz.: 7.30, 9.30 i 18.00.
6. W tym tygodniu odpusty: we wtorek w Niedrzwicy Kościelnej i w czwartek w Borzechowie.
7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
8. Dziękuję za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary. Bóg zapłać!

Szczegóły

Początek:
23 sierpnia 2021
Koniec:
29 sierpnia 2021
Kategoria Wydarzenie: