Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogłoszenia duszpasterskie XXI Niedziela Zwykła – 21.08.2022 r.

21 sierpnia 2022 - 28 sierpnia 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXI Niedziela Zwykła – 21.08.2022 R.

1. Za nami Dożynki Parafialne i Rodzinny Piknik Parafialny. Dziękuję za obecność i radość wspólnego świętowania tak Parafianom, jak i przybyłym Gościom. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy w różnych wymiarach zaangażowali się w dożynki i piknik – dziękuję za wykonane prace i udzielone mi wsparcie. Dziękuję poszczególnym wioskom naszej parafii za przygotowanie wieńców dożynkowych. Bardzo proszę o zabranie w tym tygodniu wieńców. Dziękuję również za pomoc przy pracach porządkowych po pikniku, szczególne wyrazy uznania i wdzięczności kieruję pod adresem naszych strażaków.

2. W miniony wtorek dokonano modernizacji parkingu przy cmentarzu parafialnym. Dziękuję Panu Wójtowi za tę inwestycję poprawiającą zdecydowanie infrastrukturę przy naszym cmentarzu.

3. W piątek (26.08) Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.30, 9.30 i 18.00.

4. W przyszłą niedzielę można wesprzeć media fundacji Lux Veritatis: Radio Maryja i TV Trwam.

5. W sobotę (3.09) o godz. 8.00 wyruszamy spod kościoła w Borzechowie w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy. Trasa liczy 28 km. Zachęcam do podjęcia wyzwania wspólnego pielgrzymowania. Zaproszenie kieruję do wszystkich Parafian, nie ukrywam jednak, że zależy mi na zaangażowaniu młodzieży, dla której w ramach programu uroczystości od godz. 19.30 przygotowany będzie blok programowy „Wąwolnica Młodych”.

6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

7. Dziękuję za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary. Bóg zapłać!

 

 

Szczegóły

Początek:
21 sierpnia 2022
Koniec:
28 sierpnia 2022
Kategoria Wydarzenie: