Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedziela Zwykła-11.07.2021r.

11 lipca 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.07.2021 R.

1. Na czas urlopu Siostry Przełożonej gościmy w naszej parafii s. Teresę, która pełni posługę w zakrystii. Witając serdecznie Siostrę, życzę aby czuła się dobrze w naszej wspólnocie parafialnej, a ze swej strony dziękuję za wykonywaną pracę.
2. Dziękuję za przekazanie ziemi na wypełnienie zagłębień po frezowanych karpach korzeniowych przy starym kościele, jak również za pomoc w transporcie ziemi. W poniedziałek planowane są prace związane z wyrównaniem nawiezionej ziemi i zasiewem trawy.
3. Dziękuję za wykoszenie trawy na cmentarzu. We wtorek o godz. 9.00 zapraszam na cmentarz z podkaszarkami w celu dokończenia koszenia trawy wokół cmentarza.
4. Od jutra będzie dostępny kalendarz intencyjny na nowy rok. Osoby zainteresowane rezerwacją intencji mszalnych zapraszam w ciągu tygodnia po porannej lub wieczornej Mszy św. w celu ustalenia terminów. Zgodnie z wypracowanym zwyczajem można dostarczyć terminy Mszy św. na kartce z zapisanym numerem telefonu do kontaktu.
5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
6. Dziękuję za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary. Bóg zapłać!
6. Jutro o godz. 10.00 odbędzie się pogrzeb śp. Stanisława Pietrasa. Różaniec za Zmarłego o godz. 9.30. Polećmy śp. Stanisława Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Szczegóły

Data:
11 lipca 2021
Kategoria Wydarzenie: