Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła – 26.06.2022 r.

26 czerwca - 3 lipca

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022 R.

1. Za nami wiele pięknych celebracji liturgicznych. Raz jeszcze Parafianom i przybyłym Gościom, dziękuję za doświadczenie piękna Kościoła, który tak licznie zgromadził się by celebrować uroczystość Bożego Ciała wraz z oktawą, niedzielną Eucharystię na cmentarzu parafialnym i piątkowy odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Ofiary zbierane w tym dniu na tacę przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej – „świętopietrze”.

3. W tym tygodniu przypada 1-szy piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.30.

4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca po Mszy św. o godz. 9.30. Natomiast po Mszy św. o godz. 11.30 – spotkanie dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Świętej.

5. Ksiądz Arcybiskup zaprasza na doroczny odpust Matki Bożej Katedralnej połączony z procesja różańcową w niedzielę (3.07) o godz. 19.00.

6. 44. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę po pandemii wraca do tradycyjnej formy pielgrzymowania i wyruszy w tym roku 3 sierpnia. Zapisy w parafiach trwają do 25 lipca. Zachęcamy tych, którzy nie mogą osobiście pielgrzymować do składania intencji w funduszu „Idę z Tobą”. Szczegóły na stronie www.pielgrzmka.lublin.pl.

7. Dzisiaj można wesprzeć media fundacji Lux Veritatis: Radio Maryja i TV Trwam.

8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

9. Dziękuję za złożone na tacę ofiary. Bóg zapłać!

 

 

 

 

Szczegóły

Początek:
26 czerwca
Koniec:
3 lipca
Kategoria Wydarzenie: