Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogłoszenia duszpasterskie XI Niedziela zwykła- 13.06.2021r.

13 czerwca 2021 @ 08:00 - 17:00

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.2021 R.

1. Za nami wiele pięknych celebracji religijnych. Raz jeszcze Parafianom i przybyłym Gościom, dziękuję za doświadczenie piękna Kościoła, który tak licznie zgromadził się, by celebrować uroczystość Bożego Ciała wraz z oktawą, niedzielną Eucharystię na cmentarzu parafialnym i piątkowy odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
2. Dziękuję serdecznie parafianom z Kłodnicy Dolnej za pomoc w przygotowaniach do odpustu. Radnym parafialnym z Kłodnicy Dolnej dziękuję za koordynowanie przygotowań. Parafianom z Dobrowoli dziękuję za wykoszenie trawy i prace porządkowe tak przy posesji kościelnej, jak i u Sióstr Służebniczek. Dziękuję za prace porządkowe w kościele. Z wielkim uznaniem zwracam się do wszystkich, którzy w różnym zakresie zaangażowali się w organizację naszych parafialnych uroczystości.
3. Przypominam, że w czerwcu nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy w niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30, a w ciągu tygodnia po Mszy św. wieczornej. Zapraszam na wspólną modlitwę.
4. Dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania próba jutro o godz. 16.00.
5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
6. Dziękuję za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary na potrzeby Seminarium Duchownego w Lublinie. Bóg zapłać!
7. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Wiesława Paszkowskiego. Polećmy Zmarłego Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Szczegóły

Data:
13 czerwca 2021
Godzina:
08:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie: