Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogłoszenia duszpasterskie X Niedziela Zwykła – 09.06.2024 R.

9 czerwca - 16 czerwca

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

X Niedziela Zwykła – 09.06.2024 R.

 

1.  Za nami wiele pięknych celebracji liturgicznych. Raz jeszcze Parafianom i przybyłym Gościom, dziękuję za doświadczenie żywego Kościoła, który zgromadził się by celebrować uroczystość Bożego Ciała wraz z oktawą, niedzielną Eucharystię na cmentarzu parafialnym i piątkowy odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dziękuję serdecznie tym wszystkim, którzy w różnym wymiarze przyczynili się do piękna przeżytych uroczystości.

2.  Dziękuję za przygotowanie odpustowego obiadu dla przybyłych na uroczystość księży i dostarczone przez Parafian na plebanię dary.

3.  Przed wejściem do kościoła została zmieniona aranżacja kwiatowa – dziękuję za wykonaną pracę.

4.  W czerwcu nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego w niedziele rotacyjnie; w ciągu tygodnia po Mszy św. o godz. 18.00.

5.  W przyszłym roku Pierwsza Komunia Święta będzie w sobotę 17 maja o godz. 12.00.

6.  Zapowiedzi przedślubne: Bartłomiej Skrabucha z Kłodnicy Dolnej, parafia tutejsza i Ewelina Wąsik z Dąbrowy, parafia tutejsza – zapowiedź pierwsza.

7.  W piątek w parafii Bystrzyca Stara odbędzie się ślub pochodzącego z Kępy Jarosława Jędrasika i Aleksandry Szeliga.Narzeczonych polecam modlitewnemu wsparciu wspólnoty parafialnej.

8.  Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

9.  Dziękuję za złożone dzisiaj na tacę ofiary na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać! W przyszłą – trzecią niedzielę miesiąca – taca na cele gospodarcze w parafii.

Szczegóły

Początek:
9 czerwca
Koniec:
16 czerwca
Kategoria Wydarzenie: