Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogłoszenia duszpasterskie Wniebowstąpienie Pańskie – 29.05.2022 r.

29 maja 2022 - 5 czerwca 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 29.05.2022 R.

1. W czerwcu nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego w niedziele rotacyjnie – rozpoczynamy w 1-szą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.30; w ciągu tygodnia po Mszy św. o godz. 18.00.

2. W tym tygodniu przypada 1-szy czwartek, 1-szy piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.30. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.30.

3. W ramach tegorocznego Rodzinnego Pikniku Parafialnego chcemy zainicjować Bieg Pamięci ks. Pawła Sokołowskiego – budowniczego kościoła i pierwszego proboszcza naszej parafii. Koordynatorem biegu, a jednocześnie jego pomysłodawcą jest pan Michał Dubil. Regulamin biegu wraz ze szczegółowymi informacjami odnośnie do zapisów znajduje się na parafialnym facebook’u.

4. W lipcu s. Bogumiła organizuje wyjazd wakacyjny nad morze dla dzieci z naszej parafii. Stosowne informacje zostały już przekazane rodzicom przez uczniów. Aby obniżyć koszty wyjazdu chcemy zorganizować kiermasz ciast w niedzielę 12 czerwca, by pozyskać środki finansowe na wyjazd. Osoby, które chciałyby zaangażować się w wypieki ciast i wesprzeć kiermasz proszę o kontakt z s. Bogumiłą.

5. W czerwcu ks. Grzegorz Musiał będzie odprawiał gregoriankę za śp. Witolda Korgę.

6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

7.Dzisiaj zmarł śp. Józef Pałka. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13.00. Różaniec za Zmarłego o godz. 12.30. Polećmy śp. Józefa Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

8. Dziękuję za złożone na tacę ofiary. Bóg zapłać!

Szczegóły

Początek:
29 maja 2022
Koniec:
5 czerwca 2022
Kategoria Wydarzenie: