Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogłoszenia Duszpasterskie- V Niedziela Wielka Postu – 21.03.2021 r.

22 marca 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.03.2021 R.

1. W czwartek (25.03) Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o godz.: 7.30, 9.30 i 17.00. Podczas Mszy św. o godz. 17.00 będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. Duchowa adopcja jest dziełem modlitewnym w intencji dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Trwa dziewięć miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańcowej oraz specjalnej modlitwy w intencji dziecka i jego rodziców. Do modlitwy można dołączyć dowolnie wybrane dodatkowe postanowienia. Deklaracje przystąpienia do duchowej adopcji będą wyłożone przed Mszą św. na stoliku z prasą katolicką.

2. Godzina Miłosierdzia w najbliższy piątek od 15.00 do 16.00. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu. Przypominam, że w czasie Godziny Miłosierdzia pełnię posługę w konfesjonale. Tych wszystkich, którzy nie przystąpili jeszcze do spowiedzi, zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Droga krzyżowa w piątek o godz. 16.15.

3. W piątek (26.03) o godz. 19.15 w Bełżycach odbędzie się młodzieżowa droga krzyżowa, jako alternatywa dla organizowanej co roku drogi krzyżowej na terenie byłego obozu koncentracyjnego na Majdanku. Szczegóły na plakacie.

4. W sobotę (27.03) po Mszy św. wieczornej spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. W przyszłą niedzielę można wesprzeć media Fundacji Lux Veritatis.

5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

6. Dziękuję za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary. Bóg zapłać!

7. Wczoraj odbył się pogrzeb zmarłego w środę śp. Andrzeja Bukowskiego z Kępy. Polećmy Zmarłego Bożemu Miłosierdziu:

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Szczegóły

Data:
22 marca 2021
Kategoria Wydarzenie: