Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela Zwykła – 16.01.2022r.

16 stycznia - 23 stycznia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Zwykła – 16.01.2022 R.

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Odwiedzonym w minionym tygodniu parafianom dziękuję za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę i serdeczną atmosferę w Waszych domach. Dziękuję za złożone na potrzeby kościoła ofiary. Bóg zapłać! W ciągu dwunastu dni kolędowych miałem przyjemność – choć nie zabrakło trudnych spotkań – goszczenia w Waszych domach, przez co Parafia stała mi się dużo bliższa. Cenię sobie Waszą otwartość i gościnność, dzielenie sią radościami, dokonującym się dobrem, ale też problemami, troskami i trudami życia. Bez wątpienia, to co pozytywne cieszy – niech Pan Bóg umacnia to swym błogosławieństwem; wobec tego co boli i wiąże się z szerokorozumianym złem, niech Dobry Bóg obdarzy nas łaską właściwych – zgodnych z Jego zamysłem – postaw, zachowań i rozwiązań. Raz jeszcze całej Wspólnocie Parafialnej dziękuję za doświadczenie minionej wizyty duszpasterskiej.

2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla par, które w tym roku planują zawrzeć sakramentalny związek małżeński.

3.Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

4.Dziękuję za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!

5.W przyszłą niedzielę taca na Seminarium Duchowne w Lublinie. Będziemy mogli również wesprzeć media Fundacji Lux Veritatis: Radio Maryja i TV Trwam.

6. W miniony czwartek odbył się pogrzeb śp. Zofii Chapskiej. Polećmy Zmarłą Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Szczegóły

Początek:
16 stycznia
Koniec:
23 stycznia
Kategoria Wydarzenie: