Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu

21 lutego 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.02.2021 R.

1. Od tego tygodnia, w każdy piątek od godz. 15.00 do godz. 16.00 – w naszym kościele Godzina Miłosierdzia. Możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu oraz skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Zachęcam serdecznie wszystkich Parafian do wykorzystania tego czasu, by czynić ten post WIELKIM w swoim życiu.

2. Przypominam, że w Wielkim Poście:

Droga Krzyżowa – piątek, godz. 16.15;

Gorzkie Żale – niedziela po Mszy św. o godz. 11.30.

3. Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach 12-14 marca 2021 r. Poprowadzi je ks. Krzysztof Mikołajczuk, profesor KUL.

4. Pomoc seniorom dotkniętym przez pandemię i promocja rozwoju osobistego w duchu miłości do bliźniego – to cele tegorocznej edycji akcji charytatywnej prowadzonej przez Caritas: „Jałmużna Wielkopostna”. Na stoliku z prasą jest puszka, do której przez cały okres Wielkiego Postu możemy składać ofiary na wspomniane dzieło.

5. W najbliższą środę (24.02) zapraszam na Mszę św. o godz. 17.00 osoby, które wspierają duchowo i materialnie Radio Maryja i Telewizję Trwam, jak również wszystkich czcicieli Matki Bożej. Po Mszy św. spotkanie w domu parafialnym inaugurujące działanie grupy maryjnej.

6. W dniu wczorajszy wymieniliśmy żarówki w żyrandolach i kinkietach. Podjęte działanie służy ujednoliceniu zróżnicowanych i nieekonomicznych żarówek, jak również oszczędności, którą zagwarantują żarówki LED-owe.

7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

8. Dziękuję za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!

Szczegóły

Data:
21 lutego 2021
Kategoria Wydarzenie: