Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogłoszenia Duszpasterskie – 05.04.2021r.

5 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 5.04.2021 R.

1. Aby celebracja Triduum Paschalnego miała właściwą sobie głębie i piękno, wymaga zaangażowania całej wspólnoty parafialnej. Dziękuję wszystkim, którzy podjęli troskę o przygotowanie duchowe do świąt paschalnych. Za udział w nabożeństwach Wielkiego Postu, przeżycie rekolekcji wielkopostnych, spowiedź i wszystkie praktyki religijne, które służyły pogłębieniu wiary i właściwemu przygotowaniu się do świąt.

Z wielkim uznaniem i wdzięcznością zwracam się do osób, które ofiarowały swój czas i pomoc w przygotowaniu Grobu Pańskiego, ciemnicy i świątecznego wystroju kościoła. Dziękuję również za zaangażowanie wielu osób w celebracje poszczególnych dni Triduum Sacrum.

2. Dziękuję za troskę o przydrożne krzyże i kapliczki oraz odnowienie i przyozdobienie tych miejsc na święta.

3. Z Komendy Głównej Straży Pożarnej otrzymaliśmy 2 tysiące maseczek i 10 litrów płynu do dezynfekcji. Korzystajmy z nich według potrzeby.

4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

5. Dziękuję za złożone dzisiaj na tacę ofiary na KUL oraz wszystkie ofiary złożone podczas świąt. Bóg zapłać!

6. Wczoraj zmarła śp. Władysława Gołoś z Kłodnicy Dolnej. Pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 10.00. Różaniec za Zmarłą o godz. 9.30. Polećmy Zmarłą Władysławę Bożemu Miłosierdziu:

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Szczegóły

Data:
5 kwietnia 2021
Kategoria Wydarzenie: