Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogłoszenia duszpasterskie I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024 R.

18 lutego - 25 lutego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024 R.

1. Przypominam, że w piątki Wielkiego Postu od godz. 15.00 do godz. 16.00 w naszym kościele Godzina Miłosierdzia. Możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu oraz przeżycia sakramentu pokuty i pojednania. Droga Krzyżowa – w piątki o godz. 16.15. Gorzkie Żale – w kolejne niedziele rotacyjnie po Mszach św.

2. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach 8-10 marca 2024 r. Poprowadzi je ks. Piotr Skwira, kanclerz Sądu Metropolitalnego w Lublinie.

3. Ekstremalna Droga Krzyżowa po raz dziesiąty wyruszy z Lublina w piątek (8.03). Zapisy trwają przez stronę internetową edk.lublin.pl. Na parafialnym facebook’u znajduje się plakat reklamujący to wydarzenie.

4. Dziękuję za wykonanie dekoracji wielkopostnej w kościele, jak również za prace przy zmianie wystroju w prezbiterium kościoła.

5. Na stoliku z prasą znajduje się puszka, do której przez cały okres Wielkiego Postu można składać ofiary w ramach „Wielkopostnej Jałmużny”. Fundusz przeznaczony będzie na dzieła realizowane przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej.

6. Radnych Parafialnych zapraszam w najbliższą środę (21.02) o godz. 18.00 na plebanię na spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

7. Przypominam, że do końca lutego trwają zapisy na pielgrzymkę na Bałkany.

8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

9. Dziękuję za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary na cele gospodarcze w parafii, jak również za ofiary indywidualne na potrzeby kościoła. Bóg zapłać!

 

 

Szczegóły

Początek:
18 lutego
Koniec:
25 lutego
Kategoria Wydarzenie: