Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogłoszenia duszpasterskie I Niedziela Wielkiego Postu – 06.03.2022r.

6 marca - 13 marca

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I Niedziela Wielkiego Postu – 6.03.2022 R.

1. Dziękuję serdecznie za złożone w minioną niedzielę i w środę popielcową ofiary na pomoc osobom dotkniętym skutkami wojny na Ukrainie. Dziękuję również parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie paczek żywnościowych dla rodzin na Ukrainie. Środki pieniężne, jak i paczki żywnościowe zostały przekazane do Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Parafian, którzy chcieliby przyjąć uchodźców wojennych z Ukrainy, proszę o zgłoszenie tego zamiaru.

2. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 25-27 marca 2022 r. Poprowadzi je ks. Grzegorz Musiał, dyrektor Domu Księży w Lublinie.

3. W piątą niedzielę Wielkiego Postu (3.04) w naszej parafii odbędzie się wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi bp Józef Wróbel.

4. W najbliższy piątek w godz. 15.00 – 16.00 w naszym kościele Godzina Miłosierdzia. Możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu oraz przeżycia sakramentu pokuty i pojednania. Droga krzyżowa o godz. 16.15.

5. Gorzkie Żale w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30.

6. Dziękuję za wykonanie dekoracji wielkopostnej w kościele.

7. Na stoliku z prasą znajduje się puszka, do której przez cały okres Wielkiego Postu można składać ofiary w ramach: „Wielkopostna Jałmużna”. Fundusz przeznaczony będzie na dzieła realizowane przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej.

8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

9. Dziękuję za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!

Szczegóły

Początek:
6 marca
Koniec:
13 marca
Kategoria Wydarzenie: