Msze święte:
niedziele i święta: 730, 930, 1130
dni powszednie: 700, okresowo: 1700 /1800
 

Duszpasterze

Proboszczowie parafii:

Ks. Piotr Stańczak (2017-   )

Ks. Władysław Wójtowicz (2008- 2017 )

Ks. Władysław Kowalik (1990-2008)

Ks. Witold Ostaszewski (1983-1990)

Ks. Jan Kruk (1975-1983)

Ks. Michał Semko-Semkowicz (1964-1975)

Ks. Jan Kruk – wikariusz

Ks. Józef Jasiński – wikariusz

Ks. Marian Jabłoński – wikariusz

Ks. Józef Halliop (1952-1964)

Ks. Stanisław Pilcher (1951-1952)

Ks. Bolesław Pylak (V-X 19651) – późniejszy Biskup pomocniczy i potem Biskup Diecezji

Ks.Józef Perskiewicz (1945-1951)

Ks. Zygmunt Brzozowski (1941-1945)

Ks. Paweł Sokołowski (1928-1941)

 

Księża pochodzący z parafii:

Ks. Stanisław Gałat

Ks. Stanisław Wąsik

Ks. Stefan Młynarczyk (+02.12.1982)

Ks. Władysław Dziewulski (+19.08.1980)

Ks. Paweł Pałka (+05.02.1992)

Ks. Jakub Jachuła (+13.04.1944)

Ks. Józef Jachuła (+14.09.1961)

 

Siostry pochodzące z parafii:

Siostra Mirosława Gałat – Służebniczka Starowiejska

Siostra Monika Małgorzta Jachuła - Służebniczka Starowiejska (+23.04.1988)